جوک برای دوشنبه، 25 اکتبر 2021 از سایت جوک های روزخانمی نزد دکتر می رود و شکایت می کند که شوهرش علاقه اش به رابطه جنسی را از دست داده است.
او به او یک قرص می دهد اما به او هشدار می دهد که هنوز آزمایشی است. او به او می گوید که آن را در پوره سیب زمینی خود در هنگام شام بریزید. در شام آن شب، او همین کار را می کند.
حدود یک هفته بعد او به دکتر برگشت و به او گفت: “قرص عالی کار کرد! همانطور که شما گفتید آن را در پوره سیب زمینی او گذاشتم.
هنوز پنج دقیقه نگذشته بود که از جا پرید، همه غذاها و ظروف را روی زمین هل داد، مرا گرفت، همه لباس هایم را پاره کرد و همان جا روی میز مرا به هم ریخت.
دکتر می گوید: “اوه عزیزم — متاسفم، ما متوجه قرص نشدیم
آنقدر قوی بود بنیاد با خوشحالی خسارات وارده را پرداخت خواهد کرد.”

خانم پاسخ داد: “خیلی مهربان است – اما فکر نمی‌کنم رستوران به هر حال اجازه دهد به ما بازگردیم.”


جوک روز – قرص تجربی

بهترین جوک برای دوشنبه، 25 اکتبر 2021 از سایت است جوک های روز – قرص آزمایشی


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند، یا هر کاری با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید