جوک یکشنبه 5 سپتامبر 2021 از سایت Smilezillaمردی از دکترش پرسید که آیا فکر می‌کنی تا صد سالگی زنده بماند؟ دکتر از مرد پرسید: سیگار می کشی یا مشروب می خوری؟
او پاسخ داد: “نه، من هرگز این کار را نکرده ام.”
آیا قمار می‌کنید، ماشین‌های سریع می‌رانید، و با زنان احمق می‌شوید؟» از دکتر پرسید.
“نه، من هم هرگز هیچ یک از این کارها را انجام نداده ام.”
دکتر گفت: “خب پس برای چی میخوای تا صد ساله زندگی کنی؟”

جوک روز – مردی از پزشکش پرسید که آیا او …

بهترین جوک برای یکشنبه، 05 سپتامبر 2021 از سایت است اسمایلزیلا – مردی از دکترش پرسید که آیا او …


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های حقوقی را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزار توسعه می‌دهند یا هر کاری با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای بقیه خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید