جوک های روز (62219)وزیر و همسرش برای یک ساقی آگهی می دهند. صبح زود یک مرد جوان خوش لباس جلوی درب خانه ظاهر می شود. وزیر از او می پرسد: “آیا می توانید صبحانه را تا ساعت 7 صبح هر روز درست کنید؟”
“خب… حدس می‌زنم می‌توانم.”
و آیا می‌توانید تخت‌ها را درست کنید، اتاق نشیمن را گردگیری کنید، ظرف‌ها را بشویید، چمن‌ها را بتراشید، و نقره را نیز جلا دهید؟
“آقا، من همین الان آمدم تا ازدواج کنم. اما اگر قرار است اینقدر کار شود، می توانید من را حساب کنید!”

#شوخی

جوک روز – باتلر

بهترین جوک برای چهارشنبه، 16 فوریه 2022 از سایت است اسمایلزیلا – خدمتکار.


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از افراد جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های حقوقی را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند، یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای بقیه خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک های روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفا به سایت جوک هایی که از آن می آید شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید