مجسمه | جوک های روز (61669)زنی با معشوقش در رختخواب بود که شنید که شوهرش در را باز کرد.
“عجله کن!” او گفت. “در گوشه ای بایست.” او به سرعت روغن بچه را به تمام او مالید و سپس او را با پودر تالک پاشید. او زمزمه کرد: “تا زمانی که به شما نگفتم تکان نخورید.” “فقط وانمود کن که یک مجسمه هستی.”
“این چیه عزیزم؟” شوهر وقتی وارد اتاق شد پرسید.
او با ناراحتی پاسخ داد: “اوه، این فقط یک مجسمه است.” “اسمیت ها یکی برای اتاق خوابشان خریدند. من آن را خیلی دوست داشتم، برای ما هم گرفتم.”
در مورد مجسمه، حتی بعد از آن شب که به خواب رفتند، دیگر چیزی گفته نشد. حوالی دو صبح شوهر از رختخواب بلند شد و به آشپزخانه رفت و مدتی بعد با یک ساندویچ و یک لیوان شیر برگشت. او به “مجسمه” گفت: “اینجا، چیزی بخور. من مثل یک احمق در اسمیت ایستادم. سه روزها و هیچ کس به اندازه یک لیوان آب به من پیشنهاد نداد.»


#شوخی

جوک روز – مجسمه

بهترین جوک برای چهارشنبه، 01 سپتامبر 2021 از سایت است جوک های روز – مجسمه


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از افراد جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های حقوقی را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای بقیه خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک های روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفا به سایت جوک هایی که از آن می آید شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید