جوک چهارشنبه 14 جولای 2021 از سایت جوک روزیک مادر و پسر کوچکش در حال پرواز با خطوط هوایی Southwest از کانزاس سیتی به شیکاگو بودند. پسر کوچک (که از پنجره بیرون را نگاه می کرد) رو به مادرش کرد و پرسید: “اگر سگ های بزرگ بچه سگ دارند و گربه های بزرگ بچه گربه دارند، چرا هواپیماهای بزرگ هواپیما بچه ندارند؟”
مادر (که نتوانست جوابی به ذهنش برسد) به پسرش گفت که از مهماندار بپرسد.
پس پسر از راهرو رفت و از مهماندار پرسید. مهماندار که در آن زمان خیلی سرش شلوغ بود لبخندی زد و گفت: مامانت بهت گفته از من بپرسی؟
پسر گفت: بله، او گفت.

“خب، پس، تو برو و به مادرت بگو که هیچ هواپیمای بچه ای وجود ندارد، زیرا ساوث وست همیشه به موقع خارج می شود. از مادرت بخواه این را برایت توضیح دهد.”


#شوخی

جوک روز – جنوب غربی

بهترین جوک برای چهارشنبه، 14 جولای 2021 از سایت است جوک های روز – جنوب غربی.


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از افراد جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های حقوقی را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای بقیه خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک های روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفا به سایت جوک هایی که از آن می آید شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید