جوک های روز (60893)زنی برای گرفتن چک به بانک رفت، اما حسابی نزد آنها نداشت. هنگامی که عابر از او مقداری مدرک خواست، زن چندین کارت شارژ، کارت تامین اجتماعی و یک کارت کتابخانه را به او نشان داد.
عابر به او گفت که به گواهینامه رانندگی نیاز دارند، اما زن گفت که گواهینامه ندارد.
“آیا چیزی با عکس خود روی آن ندارید؟” گوینده پرسید.
او در حالی که به عکس خانوادگی در کیف پولش نگاه می کرد، گفت: “اوه، مطمئنا.” “این من در ردیف عقب هستم.”

#شوخی

جوک روز – شناسایی

بهترین جوک برای پنجشنبه، 15 اکتبر 2020 از سایت است اسمایلزیلا – شناسایی.


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از افراد جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های حقوقی را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای بقیه خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک های روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفا به سایت جوک هایی که از آن می آید شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید