جوک برای پنجشنبه، 29 اکتبر 2020 از سایت Smilezillaدیوید سال ها به شدت مضطرب بود. کار به جایی رسید که نگرانی اجباری او زندگی اش را خراب می کرد، بنابراین او به یک روانپزشک رفت و او به دیوید توصیه کرد که یک نگران حرفه ای استخدام کند.
پس از اینکه او چند ماه با متخصص کار می کرد، دوست دیوید، جان متوجه تغییری شد. “چی شد؟” جان پرسید. “تو دیگه نگران هیچی نباش.”
“من یک نگران حرفه ای استخدام کردم!” دیوید پاسخ داد.
جان گفت: «این باید هزینه زیادی داشته باشد.
دیوید با ناراحتی گفت: “بله، او ماهانه 3000 دلار دریافت می کند.”
“سه هزار دلار! چگونه می توانید به او پرداخت کنید؟” جان فریاد زد.
دیوید گفت: نمی دانم. “این مشکل اوست.”

#شوخی

جوک روز – نگران حرفه ای

بهترین جوک برای پنجشنبه، 29 اکتبر 2020 از سایت است اسمایلزیلا – نگران حرفه ای


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از افراد جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های حقوقی را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای بقیه خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک های روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفا به سایت جوک هایی که از آن می آید شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید