رژیم پورینا | جوک های روز (60965)یکی از دوستان من یک لابرادور رتریور بزرگ دارد. در حالی که داشتم یک کیسه بزرگ پورینا در وال مارت برای او می خریدم، زنی پشت سر من در خط چک اوت پرسید که آیا این کیسه برای یک سگ است (دوه؟).
با تکانه به او گفتم نه، من دوباره رژیم پورینا را شروع می‌کردم، اگرچه احتمالاً نباید این کار را می‌کردم زیرا آخرین بار در بیمارستان بستری شده بودم. قبل از اینکه در بخش مراقبت‌های ویژه با لوله‌هایی که از بیشتر روزنه‌هایم بیرون می‌آمدند و IV در هر دو دستم بیدار شوم، 50 پوند وزن کم کرده بودم. به او گفتم که اساساً یک رژیم غذایی کامل است. روش کار این است که تمام جیب های خود را با ناگت های پورینا پر می کنید و هر بار که احساس گرسنگی می کنید به سادگی یک یا دو عدد میل کنید. غذا از نظر تغذیه کامل است بنابراین قصد داشتم دوباره آن را امتحان کنم.
در اینجا باید اشاره کنم که تقریباً همه افراد حاضر در صف مجذوب داستان من شده بودند، به خصوص یک مرد بلند قد که پشت سر او بود.
او با وحشت پرسید که آیا آخرین بار به دلیل مسمومیت در بیمارستان بستری شدم؟
به او گفتم نه؛ در خیابان نشسته بودم و توپ هایم را می لیسیدم که ماشینی با من برخورد کرد. من فکر می کردم پسر پشت سر او قلب دارد و به کمک نیاز دارد زیرا او آنقدر خندید که روی زمین افتاد.

#شوخی

جوک روز – رژیم غذایی پورینا

بهترین جوک برای جمعه، 13 نوامبر 2020 از سایت است انبار جوک – رژیم غذایی پورینا


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از افراد جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های حقوقی را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای بقیه خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک های روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفا به سایت جوک هایی که از آن می آید شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید