جوک برای سه شنبه، 02 نوامبر 2021 از سایت جوک های روزمردی وارد یک فروشگاه حیوانات خانگی می شود و به دنبال حیوان خانگی می گردد، در حالی که به اتاق پشتی نگاه می کند طوطی زیبایی را می بیند که به تنهایی در قفس است، بنابراین به صاحب فروشگاه حیوانات خانگی گفت: “آیا آن طوطی برای فروش است؟”
“واقعاً نگفته است که صاحب مغازه که می بینید من قبلاً دو بار او را فروخته ام، اما همیشه او را برمی گردانند زیرا سرش بسیار بزرگ است.”
آن مرد گفت: “مشکلی نیست من یک چالش را دوست دارم، بنابراین او را قبول می کنم”.

وقتی با طوطی به خانه می‌رسد، پوشش را از روی قفس برمی‌دارد و فوراً طوطی می‌گوید: “من یک طوطی کوکنی هستم و مثل fü@k سخت هستم”، او آن را تمام بعدازظهر تکرار می‌کند.
بنابراین، آن مرد فکر می کند که من او را درمان می کنم و به پت شاپ برمی گردد و یک خرک می خرد، آن را به خانه می برد و طوطی بلافاصله می گوید
“من یک طوطی کاکنی هستم و به اندازه fü@k سخت هستم”، بنابراین آن مرد خرچنگ را در قفس می اندازد و هیچ اتفاقی نمی افتد.
صبح روز بعد، وقتی او به طبقه پایین می رود، کاسترل در ته قفس مرده است و یک پر روی طوطی کوبیده نشده است.
طوطی گفت: “بهت گفتم” من یک طوطی کوکنی هستم و مثل fü@k سخت هستم.

درست گفت آن مرد این بار شما را معالجه خواهم کرد تا او یک پرگرین از پت شاپ بگیرد و دوباره آن را با طوطی در قفس می اندازد که فکر می کند این کار او را مرتب می کند!
هنوز هیچ اتفاقی نمی افتد.
صبح روز بعد، وقتی او به طبقه پایین می آید، پرگرین در ته قفس مرده است و یک پر روی طوطی کوبیده نشده است.
طوطی گفت: “بهت گفتم” من یک طوطی کوکنی هستم و مثل fü@k سخت هستم.

آن مرد اکنون واقعاً اذیت شده است، بنابراین دوباره به فروشگاه حیوانات خانگی سر می‌زند و یک عقاب طلایی می‌گیرد که فکر می‌کند طوطی راهی برای انجام این پرنده وجود ندارد. دوباره عقاب را با طوطی به قفس می اندازد و دوباره هیچ اتفاقی نمی افتد.
صبح روز بعد وقتی از پله ها پایین می آید عقاب را در انتهای قفس مرده می بیند و طوطی را بدون حتی یک پر روی بدنش می بیند.
مرد گفت: اینجا چه اتفاقی افتاده است؟
“من مجبور شدم کتم را برای آن b@st@rd در بیاورم”.


#شوخی

جوک روز – طوطی کاکنی

بهترین جوک برای سه شنبه، 02 نوامبر 2021 از سایت است جوک های روز – طوطی کاکنی


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از افراد جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های حقوقی را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای بقیه خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک های روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفا به سایت جوک هایی که از آن می آید شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید